Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne oznaczone linkiem  wortalu maski.poszukiwania.pl i/lub umieszczone w tym serwisie są własnością właściciela wortalu maski.poszukiwania.pl. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje właścicielowi wortalu maski.poszukiwania.pl.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność autora i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna część strony nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek  sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody właściciela wortalu.

Informujemy, że treści publikowane na stronach niniejszego serwisu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty  w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Właściciel serwisu dokłada  starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne,  jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań  podejmowanych w oparciu o te treści. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej  stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych, wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.